Rok 2020 witamy przede wszystki podekscytowani!
To rok, w którym to nad czym pracowaliśmy przez ostatnie 3 lata stanie się realne!
I choć długa droga za nami to rok 2020 również zapowiada się pełen wyzwań!
Co nas czeka w tym roku?
Z pewnością cała masa wyzwań, których dzisiaj nie jesteśmy w stanie przewidzieć natomiast wiemy co nas czeka w najbliższym półroczu:
1. Odbieramy klucze! Etap budowy domu – stan deweloperski został zakończony!
2. W połowie stycznia ruszamy z wykończeniem i choć wiele elementów mamy już wybranych to wciąż sporo decyzji przed nami. W ich podjęciu pomagają nam ankiety, które wypełniliście!
3. Przed nami również aranżacja terenu wokół domu i choć zima w tym roku jest łaskawa i wygląda na to, że sporo uda się zrobić w najbliższym czasie to z częścią prac będziemy musieli zaczekać do wiosny.
4. Jak już wszystko będzie gotowe przygotujemy dla Was gelerię zdjęć, choć już teraz możecie śledzić nasz profil na Instagramie i Facebooku, gdzie zdjęcie będą się pojawiały na bieżąco!
5. Będziemy również testować system rezerwacyjny i całą logistykę związaną z wynajmem. Liczymy przy tym na Waszą pomoc!
6. Możecie również pomóc nam rozwijać nasze social media! Zapraszamy do polubienia naszego fanpaga na Facebooku i na Instagramie oraz do zapisania się na newsletter!
Będziecie na bieżąco z postępem prac i jako pierwsi dowiecie się o ofertach specjalnych!
A dla osób zapisanych na Newsletter szykujemy niespodziankę!
Na newsletter możecie się zapisać na dole strony↓↓↓
7. W najbliższym czasie planujemy również krótki urlop:)
Bo choć budowa Rudli daje nam masę radości i satysfakcji to jest to też sporo ciężkiej pracy.
Podsumowując nasze plany na pierwszą połowę roku:
Robimy wszystko, żeby jeszcze przed wakacjami zaprosić Was na odpoczynek do Rudli!


Chcesz być na bieżąco? Już teraz zapisz się na Newsletter!
Śledź postępy prac i korzystaj z ofert specjalnych tylko dla osób zapisanych na Newsletter!