Coraz częściej pytacie nas kiedy ruszamy i czy można już rezerwować wakacyjne terminy…

Do tej pory zakładaliśmy, że ruszymy z rezerwacjami gdy prace wykończeniowe się zakończą i będziemy mogli pokazać Wam gotowe wnętrza.

Z tym jeszcze chwilę musimy zaczekać, bo mimo, że zima w tym roku wyjątkowo sprzyja budowie to posadzki muszą jeszcze podeschnąć zanim będziemy mogli położyć podłogi.

Ale wszystko wskazuje na to, że prace wykończeniowe zakończą się już niebawem, a formalne odbiory powinny zakończyć się w kwietniu/maju.
W związku z tym na razie rezerwacje przyjmujemy tylko na okres wakacyjny! Coraz więcej zdradzamy ostatnio w relacjach na naszym profilu na Facebooku😉 Spieszcie się polubić nasz profil bo poszczególne relacje znikają po 24 godzinach!

Cieszymy się, że darzycie nas zaufaniem i jesteście gotowi rezerwować mimo wszystko trochę kota w worku! Doceniamy to i dlatego, jeśli zdecydujecie się na rezerwację zanim opublikujemy finalne zdjęcia, nie tylko będziecie w gronie naszych pierwszych gości, ale również otrzymacie specjalny rabat za zaufanie!

O potwierdzenie rezerwacji poprosimy Was dopiero, gdy opublikujemy finalne zdjęcia, tak abyście mieli pełen komfort z wyborem miejsca na wakacje! 

Rezerwacji możecie dokonać pisząc do nas maila na adres kontakt@rudle.pl lub wypełniając formularz w zakładce Zarezerwuj.

 

Chcesz być na bieżąco? Już teraz zapisz się na Newsletter!
Śledź postępy prac i korzystaj z ofert specjalnych tylko dla osób zapisanych na Newsletter!

[mailerlite_form form_id=1]